PLASTUM Trading s.r.o.

Tel.: 731 771 853

Služby pro zákazníky

Dělení materiálů

Naše společnost nabízí možnost dělení polotovarů technických plastů i ostatních nabízených materiálů na míru dle požadavku zákazníka.
Tímto odpadá nutnost nákupu celých výrobních formátů a problém s nepotřebnými přebytky nevyužitého materiálu.
Nadělený materiál je dodáván přesně dle požadavku zákazníka nebo dle dohody a to obecně s plusovou tolerancí řezu cca +0,10 / +2,00 mm.

Výroba

Nabízíme dodávky již hotových dílů (obrobků) vyrobených přímo na zakázku na základě dodané výkresové dokumentace zákazníkem.
Jsme schopni nabídnout služby jako jsou CNC obrábění, soustružení, vrtání, ohýbání, vysekávání, gravírování, řezání vodním paprskem, laserem, plotrem, 3D tisk atypických dílů nebo také svařování plastů.

Technické poradenství

Nedílnou součástí námi nabízených služeb je také technické poradenství zejména v oblasti technických plastů kdy jme schopni Vám poradit s volbou nejvhodnějšího materiálu pro danou aplikaci a to na základě individuálních provozních podmínek.

Zajištění dopravy zboží

Objednané zboží zasíláme denně prostřednictvím přepravních společností přímo k Vám, případně na jakoukoliv jinou Vámi uvedenou adresu v ČR (nebo v EU).
Název dopravce, datum odeslání zásilky a číslo zásilky jsou vždy uvedeny ve faktuře - viz. vzor faktury.
V případě potřeby je možné si objednané zboží vyzvednout osobně, nebo dohodnout individuální vyzvednutí kurýrem případně Vámi objednanou přepravní společností.
Dovoz zboží až do Vaší společnosti zajišťujeme také vlastním dodávkovým vozidlem.

Elektronická fakturace

Jedná se o moderní, ekologický a efektivní způsob předávání daňových dokladů v elektronické podobě (nikoli v tištěné).

Výhody elektronické fakturace:


Forma faktury


Elektronická značka (elektronický podpis)Právní a ochranné podklady

Výběr materiálu