PLASTUM Trading s.r.o.

Tel.: 731 771 853

TEXTIT

TEXTIT je vyroben z bavlněné tkaniny jako výztuže a krezolformaldehydové živice jako pojiva. Dobrá odolnost vůči slabým kyselinám. Při vyšší teplotě umožňuje jeho použití jako konstrukčního materiálu při stavbě strojů a zařízení. Má dobré mechanické a kluzné vlastnosti, tlumí nárazy. Používá se na výrobu kluzných ložisek, větších ozubených kol, kladek, kluzných částí strojů a zařízení, tlumících částí, skříňových částí, pák, táhel, ochranných kotoučů, podložek, obložení kluzných částí lisů, těžkých hoblovacích strojů, rámových pil. Představuje konstrukční materiál při stavbě strojů pracujících v agresivním prostředí.

web icon Koupit

Vrstvený materiál vyrobený z upravené skelné tkaniny jako výztuže a epoxirezolové živice. Kromě dobrých mechanických a elektroizolačních vlastností má i vysokou klimatickou odolnost. Používá se na výrobu součástek s dobrými mechanickými a elektrotechnickými vlastnostmi, pro elektrická zařízení při vyšších teplotách nebo ve vlhkém prostředí, při namáhaných elektroizolačních součástkách, jako kostry, tělesa přístrojů, skříňových částí rozvoden, transformátorů, rozvaděčů, elektrických strojů.

KARTIT

Kartit je vyrobený z ceulózového papíru jako výztuže a fenolformaldehydové živice jako pojiva. Kartit je také známý podle starého označení jako pertinax. Materiál má hnědočervenou barvu. Hlavními vlastnostmi je vysoká elektrická a mechanická pevnost.

TEXTIT TEXTIT SKLOTEXTIT

TEXTIT

TEXTIT

SKLOTEXTIT

Součásti vyrobené z TEXTITu Součásti vyrobené z TEXTITu

Součásti vyrobené z TEXTITu

TEXTITová pouzdra napuštěná olejem
Výběr materiálu